Jak zwrócić uwagę chłopaka?

0
1532
Jak zwrócić uwagę chłopaka?

Czy jest w Twojej klasie jakiś chłopak, który Ci się podoba ? Może w szkole, albo na podwórku ? Nie istotne poniżej przedstawię kilka porad jak zwrócić uwagę chłopaka.

Jak zwrócić uwagę chłopaka?

Po pierwsze po prostu podejdź do niego i zagadaj. Wiem, wiem to nie jest proste zadanie, ale musisz się zaprezentować z jak najlepszej strony, a nie od dziś wiadomo, że chłopcy lubią fajne, kontaktowe dziewczyny, a nie takie, które uciekają wzrokiem i chowają się po kontach. Wiec to Ty przełam lody! Najprościej będzie jak zagadasz na jakiś temat, który dotyczy was obojga, może jakieś zadanie z matematyki z którym sobie nie radzisz, a on je rozwiąże w minutę, albo jakaś lektura, tu pozostawiam dowolność.

Jak zwrócić uwagę chłopaka?Po drugie pokaż mu, że też go interesujesz uśmiechaj się miło w jego kierunku, a gdy zauważysz, że się na Ciebie patrzy nie spuszczaj wzroku tylko też odwzajemnij uśmiech. Jeśli masz obawy przed bezpośrednim kontaktem, możesz skorzystać z komunikatora, lub napisać SMS. Rozmowę możesz zacząć podobnie jak tą na żywo, udaj że masz z czymś problem i potrzebujesz pomocy, z całą pewnością później rozmowa zejdzie na jakiś inny temat i otworzy furtę do kolejnych rozmów. I nie bój się napisać pierwsza, można tak zrobić raz, drugi, trzeci, ale jak on nic sam z siebie nie inicjuje to może warto dać sobie spokój, bo chyba Twój obiekt westchnień nie jest zainteresowany. Warto też ładnie się ubrać, nawet nie tyle co dla niego co dla siebie. Lepszy wygląd to większa pewność siebie, a ta z całą pewnością się przyda. Jeśli wiesz czym on się interesuje to warto trochę poczytać na ten temat, zawsze jest to później fajny pretekst do rozmowy jak masz jakieś pytania co do jego pasji, a on może wystąpić w roli eksperta.

Musisz też pamiętać o jeden bardzo ważnej rzeczy. A mianownictwie o tym, że jemu też musi zależeć, też musi szukać kontaktu z Tobą, jeśli rozmowa się nie klei, to może warto spróbować z kimś innym. Pamiętaj, że charakter i to jak czujesz się przy drugiej osobie jest o wiele ważniejsze od wyglądu. Powodzenia!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here