Depilacja laserowa może być skuteczna i przyjemna. Poznaj całkowicie bezbolesny laser do depilacji

0
3877
Depilacja laserowa może być skuteczna i przyjemna. Poznaj całkowicie bezbolesny laser do depilacji

Depilacja laserowa, która stanowi jeden z popularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, jest też uważana przez pacjentów za jedną z bardziej bolesnych terapii kosmetycznych. I choć depilacja laserowa nie ma nic wspólnego z wyrywaniem włosków typowym dla zabiegu depilacji woskiem czy pastą cukrową, może przynosić inny rodzaj bólu odczuwany przez pacjentów jako mocne pieczenie skóry. Dziś jednak coraz częściej możemy spotkać na rynku lasery do depilacji, które pozwalają na przeprowadzenie zarówno skutecznego, jak i niezwykle przyjemnego zabiegu usuwania owłosienia. Wraz ze specjalistami z warszawskiej Kliniki Miracki podpowiadamy, jakie urządzenie sprawdza się dziś najlepiej do laserowego usuwania owłosienia.

Depilacja laserowa bez bólu – tak, to naprawdę możliwe!

Kilkanaście lat temu depilacja laserowa była zabiegiem zarezerwowanym dla osób, które nie tylko cieszyły się większą zasobnością portfela, lecz także były przygotowane na ciężki do zniesienia ból podczas zabiegu. Silne pieczenie skóry było ceną, jaką trzeba było zapłacić za możliwość trwałego pozbycia się owłosienia na ciele. Dziś jednak wiele się w tej kwestii zmieniło. Zabiegi depilacji laserowej są nie tylko coraz szybsze i skuteczniejsze w działaniu, lecz także bardziej komfortowe dla pacjenta. Wszystko jednak zależy w tym przypadku od rodzaju zastosowanego urządzenia laserowego. Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie polecają w szczególności depilację laserową przy pomocy lasera Motus AX firmy Deka, który stanowi jeden z niewielu całkowicie bezbolesnych laserów do depilacji.

Bezbolesne laserowe usuwanie owłosienia dzięki szafirowej płytce

Jak to możliwe, że laser Motus AX Deka, w odróżnieniu od wielu innych urządzeń, pozwala na przeprowadzenie całkowicie bezbolesnego zabiegu? Urządzenie to zostało wyposażone w specjalną szafirową płytkę, która chłodzi skórę pacjenta podczas zabiegu do 15 stopni Celsjusza. To natomiast pozwala bardzo skutecznie minimalizować wszelkie odczucia bólowe pacjenta. Jedyne, co odczuwa pacjent podczas terapii, to uczucie silnego chłodu wynikające z działania szafirowej płytki, a także niewielkie ukłucia w głębi skóry. Nie ma jednak w tym przypadku mowy o silnym uczuciu pieczenia czy parzenia skóry podczas zabiegu. Pacjenci z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na depilację laserową właśnie tym urządzeniem, przyznają, że nigdy wcześniej nie czuli się tak komfortowo podczas wykonywanych zabiegów laserowych. W ofercie Kliniki Miracki znajdziemy też dwa inne lasery, które również cieszą się bardzo dobrymi opiniami w kwestii odczuć związanych z depilacją laserową. Są nimi lasery Vectus oraz Thunder MT, które zyskały pozytywne rekomendacje nie tylko od samych pacjentów, lecz także specjalistów medycyny estetycznej.

Usuwanie owłosienia laserem Motus – jasne i cienkie włosy też możemy usunąć!

Laser Motus Deka to urządzenie o wielu zaletach. Poza całkowicie bezbolesnym przebiegiem procedury zabiegowej, do jego atutów należy możliwość skutecznego usunięcia jasnego i cienkiego owłosienia. Warto zaznaczyć, że jeszcze do niedawna osobami kwalifikującymi się do tego zabiegu były kobiety lub mężczyźni mający ciemne i grube owłosienie – cienkie i jasne (w tym także rude) włosy ze względu na małą ilość melaniny były praktycznie niezauważalne dla światła laserowego. Laser Motus AX Deka dzięki technologii najszybszego wychwycania w skórze chromoforu melaniny doskonale sprawdza się w zabiegach wykonywanych na jasnych i cienkich włosach. Przy pomocy tego urządzenia możemy w skuteczny i bezbolesny sposób pozbyć się zbędnego owłosienia z każdego obszaru na ciele.

Więcej informacji na temat depilacji laserowej innowacyjnym laserem Motus znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/motus/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here