Wszystko co trzeba wiedzieć o zabiegu powiększania ust

0
1341
Wszystko co trzeba wiedzieć o zabiegu powiększania ust

Kobieta, która czuje się piękna, jest piękna. Warto o tym pamiętać i wykorzystać to, co oferuje nam medycyna estetyczna, by poprawić swoje niedoskonałości i uwypuklić atuty. Jak powiększanie ust może wpłynąć na wygląd kobiety?

Powiększanie ust – co trzeba wiedzieć o zabiegu?

Medycyna estetyczna daje nam ogromne możliwości. Jedną z najważniejszych jej zalet jest możliwość ukrycia defektów urody i podkreślenia tego, co jest w nas najpiękniejsze.

Powiększanie ust to zabieg, który w znacznym stopniu wpływa na wizerunek kobiety. Piękne, jędrne usta są zmysłowe i kuszące. Chcąc powiększyć sobie usta należy pamiętać o kilku, ważnych elementach.

Powiększanie ust jest zabiegiem bezpiecznym, ale tylko pod warunkiem, że zostanie wykonane przez lekarza medycyny estetycznej. Jest to zabieg, który polega na prawidłowym dobraniu kształtu ust oraz umiejętności wstrzyknięcia kwasu hialuronowego.

Czego można spodziewać się w trakcie zabiegu?

Powiększanie ust to zabieg, który należy poprzedzić wizytą u lekarza, wraz z którym pacjentka określi kształt ust, który chciałaby mieć. Warto pamiętać, że to co widzimy na zdjęciach u aktorek, celebrytek i modelek nie zawsze sprawdza się u każdej z nas.

Dobry lekarz pomoże wybrać kształt ust, który będzie dopasowany do kształtu twarzy pacjentki. Często również kliniki medycyny estetycznej oferują pacjentkom wykonanie zabiegu mniejszą ilością kwasu hialuronowego, by pacjentka mogła przekonać się o trafności swojej decyzji. Jeżeli efekt zadowala kobietę uzupełniana jest ilość kwasu.

Powiększanie ust powinno zostać wykonane przy pomocy kaniuli czyli urządzenia, które wyposażone jest w cienką, tępą rurkę. Dzięki temu obrzęki i opuchlizna będą znacznie mniejsze niż po użyciu igły. Warto wiedzieć, że kaniula jest urządzeniem bardzo precyzyjnym i lekarz musi być specjalistą, by sprawnie się nim posługiwać.

Przeciwwskazanie do zabiegu

Powiększanie ust jest zabiegiem bezpiecznym trzeba jednak pamiętać, że nie każda kobieta może go wykonać.

Odradza się wykonywanie powiększania ust kobietom w ciąży oraz tym, które karmią piersią. Kobiety, które mają niewyrównaną cukrzycę, walczą z chorobami nowotworowymi czy przechodzą infekcje również powinny wstrzymać się z wykonaniem zabiegu powiększania ust.

Przeciwwskazaniem do zabiegu powiększania ust jest tworzenie się bliznowców. Istnieje ryzyko utworzenia się przerostu kolagenu.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Dermoklinika

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here