Rainbow odkurzacz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

0
1872

Kupując sprzęt AGD, wielu ludzi zastanawia się jak długo będzie służył. Pytanie jest szczególnie ważne, jeśli chodzi o drogi produkt. Na przykład odkurzacz Rainbow jest synonimem niezawodności. Ale każde urządzenie techniczne ma swój margines bezpieczeństwa: dla niektórych urządzeń jest to więcej, a dla niektórych mniej.

Często rodzi się pytanie, który odkurzacz jest lepszy ten, który jest tańszy czy bardziej niezawodny, ale droższy. Ale jak pokazuje praktyka, w wielu przypadkach bardziej opłaca się kupić model, który będzie działał dłużej bez dodatkowego wkładu finansowego. Kupując Rainbow odkurzacz serwis jest zagwarantowany na używane urządzenie w ramach napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Rainbow odkurzacz – długoletnia gwarancja

Obliczanie korzyści w perspektywie długoterminowej pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także nerwy i czas, nie wiadomo, która z powyższych jest droższa. Jak mówi producent, dzięki odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji odkurzacz Rainbow może służyć przez około 20–25 lat. Pojawia się naturalne pytanie: dlaczego to urządzenie działa dłużej niż większość analogów?

Chodzi o innowacyjne urządzenie potężnego silnika wyposażonego w ochronę przed przegrzaniem. Automatycznie wybiera optymalny tryb pracy na podstawie bieżącego zadania, oszczędzając w ten sposób własne zasoby produktywności. Ponadto mechanizmy są chronione przez odporną na wstrząsy obudowę, która jest w stanie wytrzymać nawet silne zderzenia. Firma produkująca odkurzacze Raibow jest przekonana, o jakości swoich produktów, zapewniając 7 letnią gwarancję na silnik. Pozostałe elementy, w tym szczotki i dysze, są objęte gwarancją przez 3 lata.

Kiedy trzeba skorzystać z pomocy serwisu odkurzaczy Rainbow?

Trudne naprawy zawsze wymagają zaufania tylko specjalistom. Dobrą premią z zakupu odkurzacza od oficjalnego sprzedawcy jest gwarancja. Po zakończeniu bezpłatnego okresu można oddawać do naprawy Rainbow odkurzacz i serwis wykona usługę płatną. Przydatna rada producenta: sprawdzać sprzęt trzy razy w roku, a uniknie się różnego rodzaju awarii.

 Naprawa odkurzacza Rainbow jest konieczna tylko wtedy, gdy nie można było ustalić dokładnej przyczynę awarii. Wymaga to diagnozy produktu. Obejmuje: wymianę dysz, testowanie różnych trybów, sprawdzanie stanu części zamiennych. Specjaliści zdecydowanie zalecają, aby nie rozpoczynać napraw niepotrzebnie, zwłaszcza, jeśli problem nie jest jasny.

Jakie naprawy odkurzacza Rainbow powinny być wykonywane przez serwis?

Samodzielne wykonanie następujących prac nie tylko nie przyniesie rezultatów i nie polepszy pracy odkurzacza, ale również pozbawi użytkownika prawa do bezpłatnej usługi gwarancyjnej:

  • Czyszczenie silnika i wewnętrznej przestrzeni odkurzacza
  • Demontaż i montaż odkurzacza
  • Wymiana neutralizatora HEPA, jeśli instrukcje dla danego modelu nie mówią, że można to zrobić samodzielnie
  • Naprawa neutralizatora HEPA w przypadku dziur
  • Czyszczenie wnętrza dyszy
  • Naprawa i wymiana przewodu elektrycznego, węży
  • Naprawa wózka
  • Wymiana zbiorników na wodę.

Wszystkie te naprawy powinny być obsługiwane przez specjalnie wyszkolonych specjalistów z certyfikowanego centrum serwisowego, co gwarantuje autentyczność wszystkich komponentów i materiałów. Większość części odkurzacza Rainbow serwis posiada na swoim stanie a są to wyjątkowe, opatentowane rozwiązania i należy je zastąpić tylko oryginalnymi modułami produkowanymi przez producenta Rexair.

W ramach programu obsługi klienta wszystkim produktom Rainbow i szczotkom elektrycznym Power Nozzle przypisywany jest numer seryjny usługi na ostatnim etapie produkcji, co zapewnia identyfikację karty gwarancyjnej właściciela produktu i sprzedawcy. Potwierdza również, że produkt przeszedł kontrolę, jakości.

Rainbow odkurzacz serwis

Zakup odkurzacza Rainbow jest możliwy tylko za pośrednictwem upoważnionego przedstawiciela, który jest zobowiązany do zapewnienia szybkiej i wysokiej, jakości konserwacji. Jest on wykonywany we własnych warsztatach lub w niezależnych serwisach odpowiedzialnych za to na danym obszarze, w którym ten przedstawiciel handlowy sprzedaje produkty Rexair.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here