Computer Controls – dystrybutor elektroniki i oprogramowania

0
866
Computer Controls - dystrybutor elektroniki i oprogramowania

Computer controls zajmuje się dystrybucją oprogramowania i elektroniki. Połączenie produktów i usług jest korzystne dla firmy, jak i jej klientów, którzy wszystko znajdą w jednym miejscu. Fachowa obsługa pozwoli dobrać sprzęt o odpowiednich parametrach oraz niezbędne oprogramowanie.

Elektronika

Dostępne podzespoły elektroniczne pochodzą od znanych i renomowanych producentów, takich jak Maxim Integrated, Silicon Lambs czy Gem-Tech.Najczęściej proponowanymi i sprzedawanymi podzespołami elektronicznymi są układy scalone, wszelkie moduły do internetu, przetwornice, transformatory, oscylatory oraz rezonatory. Należy także wspomnieć o sprzedawanych diodach, pamięciach RAM, prostownikach i tranzystorach. Computer Controls to czołowy dystrybutor elektroniki dzięki oferowanym produktom.Poza elektroniką oferowane są także przyrządy pomiarowe oraz sprzęt laboratoryjny. W ofercie znaleźć można głównie przyrządy przedstawiające wyniki pomiarów elektrycznych (napięcie i natężenie) oraz nieelektrycznych zmiennych w czasie. Wśród tego asortymentu można wyróżnić oscyloskopy i mierniki. Jednak Computer Controls jako czołowy Dystrybutor elektroniki nie zamyka się na kilka przyrządów i w ofercie posiada także testery bezpieczeństwa, które sprawdzają bezpieczeństwo urządzeń zasilanych elektrycznie, liczniki LCR pozwalające testować sprzęty elektryczne i wiele innych przydatnych przyrządów.

Oprogramowanie

Dystrybucja oprogramowania to główne zadanie firmy. Specjalizuje się ona głównie w programach dla elektroników i konstruktorów. Firmy korzystające z usług Computer Controls mogą znacząco ponieść wydajność i efektywność swojej pracy.Oprogramowanie oferowane przez firmę jest oparte na najlepszych systemach, m.in. SOLIDWORKS, PDN Analyzer oraz Concord-Pro. Dzięki najlepszym systemom możliwe jest tworzenie schematów w 2D, które natychmiast aktualizują się, gdy tworzony jest projekt 3D, programowanie systemów wbudowanych. Podczas tworzenia projektów automatycznie szacowane są koszty. Dodatkowo tworząc róznego rodzaju projekty oferowane oprogramowanie pozwala na utrzymanie się w określonych ramach budżetowych.

Firma służy profesjonalnym doradztwem na każdym etapie realizacji zamówienia. Dystrybucja oprogramowania, odpowiedniej elektroniki oraz fachowego doradztwa stawia firmę Computer Controls na wysokim szczeblu wśród najlepszych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here