Prostownica na podczerwień

0
3099
prostownica na podczerwień

Ta, która ma włosy kręcone marzy o tym by swoje włosy wyprostować. Przez lata prostowanie włosów przebiegało na różne sposoby, w końcu wymyślono prostownicę. Proste i małe urządzenie, które potrafi super wyprostować nasze włosy. Dzisiaj nowoczesna prostownica na podczerwień, nie tylko dobrze i skutecznie wyprostuje nasze włosy, ale i także ich nie zniszczy.

Prostownica na podczerwień

Prostownica na podczerwień to nowoczesne urządzenie z technologią infrared. Dzięki tej technologii nasze włosy prostuje się wykorzystując działanie promieniowania podczerwonego. To promieniowanie idealnie prostuje włosy, a przy tym w ogóle ich nie niszczy. Wszystko polega na tym, że podczas prostowania taką prostownicą jest rozprowadzane ciepło po powierzchni włosów. Promienie podczerwieni pobudzają włosy, które po wyprostowaniu stają się bardziej lśniące. Nowoczesne prostowanie włosów to dzisiaj także dobry wpływ na nasze włosy.

Prostownica posiada także funkcję jonizacji, sprzyja to dbaniu o nasze włosy. Podczas prostowania, nowoczesną prostownicą, zostają wytworzone jony ujemne, które dbają by nasze były naturalnie wilgotne i nie elektryzowały się. Dzięki temu włosy są zdrowe i mają doskonały wygląd.
Prostownica na podczerwień ma specjalne płytki pokryte powłoka, która jest ceramiczno – turmalinowa. Są dodatkowo ruchome, maja doskonały nacisk i dzięki temu można na różne sposoby, doskonale stylizować swoje włosy.

Podczas gdy taka prostownica jest włączona, funkcje podczerwieni i jonizacji włączają się same automatycznie. Ta doskonała i nowoczesna prostownica pozwala na to, że mimo iż prostujemy włosy bardzo często, mamy włosy wciąż zdrowe i zadbane. Dzięki takiemu prostowaniu włosy są lśniące i gładkie przez bardzo długi czas.

Tego rodzaju prostownica może być także doskonała dla kobiet, które pragną mieć loki, ponieważ można nią także włosy zakręcać. Prostownica jest idealna i pasuje do każdego rodzaju włosów. Stylizacje taką prostownicą są proste i łatwe.

Jaką prostownicę wybrać?

Na rynku można znaleźć wiele modeli takich prostownic, które posiadają funkcję jonizacji i zarazem funkcję podczerwieni, są to bardzo idealne prostownice, które sprzyjają naszym włosom.
Rozmiar płytek wynosi około 24 – 90 mm, płytki są pływające, czyli ruchome, wyświetlacz LED pokazuje temperaturę, która może wynosić: od 80 stopni Celsjusza do 220 stopni. Kabel prostownicy jest długi, ma ruchomą główkę, łatwo więc można go powiesić. Prostownica ma bardzo ładny i nowoczesny wygląd i przede wszystkim jest urządzeniem bardzo dobrym do wszelkiego rodzaju stylizacji włosów.
Posiadając tego rodzaju prostownicę z powodzeniem możemy sami, na różne sposoby, modelować swoje włosy. Mamy więc prostownicę na podczerwień a to równa się z faktem, że mamy więc swój własny salon fryzjerski dla swoich włosów.

Urządzenie jest super profesjonalne, lekkie i daje bardzo dobre efekty. Wśród wielu prostownic ta nowoczesna prostownica jest bardzo dobra i doskonale się spisuje, kręcąc lub prostując nam włosy.

[Głosów:3    Średnia:2.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here