Odżywka bez spłukiwania

2
2757
Odżywka bez spłukiwania

Mój nowy kosmetyk w łazience, który poznałam niedawno, to odżywka bez spłukiwania do włosów. Na samym początku byłam do niej bardzo sceptycznie i negatywnie nastawiona, ale do zakupu namówiła mnie moja bliska przyjaciółka. Sama stosuje ona odżywkę bez spłukiwania od jakiegoś czasu i jest bardzo pozytywnie zaskoczona jej działaniem i wpływem na kondycję jej włosów. Ja również chciałam jej wypróbować! Odżywka bez spłukiwania to produkt, po który zdecydowanie powinniście sięgnąć.

Ja sama, bałam się, że będzie ona bardzo mocno obciążała moje włosy i nie będą one wyglądały świeżo. Myliłam się! Odżywka bez spłukiwania nadaje włosom miękkości, elastyczności i co ważne, nie są one przyklapnięte. Włosy są puszyste i pełne blasku. Odżywka bez spłukiwania znacząco poprawiła kondycję moich włosów. Wcześniej były one suche, pozbawione blasku i matowe. Teraz od razu widać, że są zdrowsze i nawilżone. Co ważne, przestały się tak mocno plątać i niepotrzebnie puszyć. Od razu są ujarzmione i nie potrzebują już dodatkowego układania przy użyciu innych produktów. Odżywka bez spłukiwania przepięknie pachnie! I co ważne zapach ten pozostaje na cały dzień na moich włosach i jest on bardzo mocno wyczuwalny.

Jak działa odżywka bez spłukiwania?

Odżywka bez spłukiwania to produkt, który nanosimy na nasze włosów już po ich umyciu. Delikatnie rozprowadzamy ją na naszych dłoniach, a następnie przenosimy na włosy. Odżywka ładnie się wchłania i nawilża nasze pasma. Odżywka bez spłukiwania przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów. Stosować ją mogą również i mężczyźni i u nich również bardzo dobrze się sprawdzi. Nada się ona zarówno do włosów krótkich, jak i do włosów długich.

Odżywka bez spłukiwania to produkt bardzo łatwo dostępny. Kupicie ją w większości sklepów, zarówno tych online, jak i w sklepach stacjonarnych. Nie jest ona również droga, jest to przystępny cenowo kosmetyk, który nie obciąży Waszego domowego budżetu. Odżywka bez spłukiwania jest wygodna w użyciu. Praktycznie nie wymaga ona od Was czasu, ponieważ nie musicie jej potem spłukiwać z Waszych włosów. Nanosicie ją już na lekko osuszone włosy, a następnie, albo pozostawiacie je do wysuszenia, albo suszycie je suszarką. Ja już po jej pierwszym użyciu widziałam znaczącą poprawę stanu moich włosów. Od razu o wiele ładniej się one układały oraz prezentowały. Co ważne włosy się po niej nie plączą i bardzo łatwo jest je rozczesać, bez szarpania oraz ciągnięcia.

Bardzo się cieszę, że dodałam ten kosmetyk do pielęgnacji moich włosów. Wcześniej nie były one tak bardzo nawilżone i nie układały się one tak ładnie, jak ma to miejsce od czasu, gdy regularnie po nią sięgam. Odżywka bez spłukiwania to kosmetyk, który szczerze wszystkim polecam. Mnie żaden produkt już dawno aż tak pozytywnie nie zaskoczył. U Was również na pewno bardzo dobrze się sprawdzi. Odżywka bez spłukiwania to kosmetyk, którego u mnie w łazience i kosmetyczce już na pewno nigdy nie zabraknie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here