Pielęgnacja peruki

0
1795

Posiadanie peruki może być źródłem niekończącej się rozrywki…i wcale w tym miejscu nie przesadzamy. Jeżeli tylko zamiast produktu sprowadzanego z Chin i cechującego się niską jakością zdecydujemy się podarować sobie produkt, który to powstaje z najwyższej jakości włókien syntetycznych lub włosa naturalnego pod okiem specjalistów z branży, możemy mieć pewność, że on sam będzie nam służył przez wiele kolejnych miesięcy lub nawet lat, my natomiast będziemy mogli do woli zmieniać jego styl uczesania, regularnie wprawiając w zachwyt lub zdumienie członków naszej rodziny i przyjaciół.

Co jednak począć w sytuacji, gdy w przypływie kreatywności zdecydowaliśmy się na bujne, luźno opadające na ramiona loki, natomiast obecna sytuacja, nastrój lub trendy wymagają, by poskręcane pasma wyprostować i nadać im o wiele bardziej klasycznego wyglądu? Okazuje się, że nic nie stoi ku temu na przeszkodzie, bowiem możemy zwrócić się z prośbą o wykonanie takiej usługi do przedstawicieli naszego salonu, którym zajmie to dosłownie kilka minut, bowiem wyposażeni są oni w najwyższej jakości narzędzia umożliwiające czesanie peruki w dowolny sposób zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Jeżeli jednak nie jest nam po drodze sklep z perukami lub też nie jesteśmy z uwagi na obecną sytuację udać się z wizytą do najlepszych stylistów, możemy podjąć się tego zadania samodzielnie i spróbować wyprostować loki samodzielnie. Okazuje się, że jeżeli tylko dysponujemy odpowiednią podstawą, na której będziemy mogli umieścić perukę oraz odpowiednią dozą cierpliwości, z całą pewnością poradzimy sobie z przywróceniem naszemu wyrobowi bardziej klasycznej prezencji. Aby tego dokonać, musimy najpierw dokładnie umyć perukę i usunąć z niej pozostałości kosmetyków, potu, łoju oraz wszelkich zanieczyszczeń, na które narażeni jesteśmy każdego dnia. Następnie umieśćmy perukę na wspomnianej wcześniej podstawie i zacznijmy ją powolnymi ruchami czesać przy pomocy miękkiego grzebienia lub szczotki wyposażonych w ząbki o dość szerokim rozstawie. Stopniowo zauważymy, jak loki zaczynają się prostować i naszym oczom ukazywać się zaczynają proste, gładkie pasma. Jeżeli chcemy, aby proces ten przebiegał jeszcze sprawniej, możemy podczas czesania osuszać włosy lub włókna suszarką. Nie zapominajmy, aby ustawić nadmuch chłodnym powietrzem, bowiem suszenie na gorąco może nadmiernie wysuszyć wyrób oraz sprawić, że nie będzie się on prezentował naturalnie po zakończeniu zabiegów pielęgnacyjnych i założeniu go na głowę.

Warto w tym miejscu nadmienić, że swoją odświeżoną i wyprostowaną perukę mogą Państwo dodatkowo wzbogacić ją o niezwykle popularne w obecnym sezonie dopinki oraz gustowne turbany w różnorakich kolorach i wzorach. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą naszego salonu. Jesteśmy święcie przekonani, że nawet osoby niezwykle wymagające będą w stanie w naszym bogatym portfolio znaleźć coś dla siebie! Jeżeli poszukują Państwo wyśmienitej jakości wyrobów w doskonałych cenach – z pewnością odszukają je Państwo w jednym z naszych katalogów!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here