Lipotransfer

0
2717
Lipotransfer

Coraz więcej kobiet ma kompleksy. Bez wątpienia jest to spowodowane tym, że na co dzień w mediach społecznościowych spotyka się kobiety, których ciała są przerobione w Photoshopie. Mało kto wie, że one na żywo tak nie wyglądają. Drugą sprawą jest niestety lenistwo kobiet, które pragną być szczupłe, ale nie chcą korzystać z diety i ćwiczeń.

Przeszczep tłuszczu w pośladki i przeszczep tłuszczu do biustu

Medycyna idzie do przodu i z każdym dniem można liczyć na coraz to lepsze oraz nowocześniejsze zabiegi medycyny estetycznej. Jedną z nich jest lipotransfer, który polega na przeszczepienia tłuszczu pacjenta z jego jednej partii ciała do drugiej partii ciała. Niniejszy zabieg ma na celu wymodelowanie sylwetki, wypełnienie ubytków tkankowych, jak i redukcji oznak starzenia się. Jeżeli chodzi o dobroczynne działanie tychże składników, jest to między innymi wstrzykiwanie komórek macierzystych, które regenerują naszą okoliczną tkankę skórną. Oczywiście przez każdym zabiegiem powinniśmy się skonsultować z naszym lekarzem prowadzącym, który po wywiadzie z nami przepisze nam skierowanie na badania krwi. Efekt jest widoczny niemalże od razu. Lipotransfer ma to do siebie, że dodatkowo pozbywamy się nadmiaru tkanki tłuszczowej z tego miejsca, z którego pobraliśmy już tłuszcz.

Przeszczep tłuszczu do biustu i przeszczep tłuszczu w pośladki – co jeszcze powinniśmy na ten temat wiedzieć?

Niniejszy zabieg będzie świetnym rozwiązaniem dla każdej osoby, która chce zredukować oznaki starzenia się skóry i chce pozbyć się tłuszczu z danego miejsca na swoim ciele. Zastanówmy się jednak przed podejściem do zabiegu czy aby na pewno jest nam to potrzebne. Czy nie lepiej jest najpierw zmienić swój styl życia i zacząć ćwiczyć?

Niniejszy zabieg lipotransfera może być stosowany na wszystkie partie ciała i to całkowicie bezpiecznie. Jeżeli chodzi o miejsca, w których najczęściej wykonuje się niniejszy zabieg, jest to między innymi korekta lub powiększanie ust, wygładzanie zmarszczek oraz bruzd, powiększanie piersi, wiotkość skóry dłoni. Lipotransfer to super alternatywa dla kogoś, kto w ogóle nie chce wszczepiać sobie żadnych wypełniaczy ani żadnych implantów. Warto jest się rozejrzeć za najnowszymi i najlepszymi rozwiązaniami odnośnie przeszczepu tłuszczu, gdyż nigdy nie wiadomo kiedy nam taka opcja się przyda. Przeszczepić tłuszcz może niemalże każdy, ponieważ nie ma za bardzo jakichś dużych ograniczeń.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here