Czym są okna przesuwane i kiedy powinniśmy się na nie zdecydować?

0
1738
Czym są okna przesuwane i kiedy powinniśmy się na nie zdecydować

Istnieje wiele rodzajów okien. Skąd wiesz, który sprawdzi się najlepiej dla twojego domu? Jednym z najlepszych sposobów na wybranie stylu okna do domu jest zadawanie sobie praktycznych pytań. Na przykład, czy twoje okna muszą mieć możliwość otwarcia? Szukasz maksymalnej wentylacji? Czy twoja przestrzeń wymaga niestandardowego kształtu? Najlepszy wybór zwykle zależy od wielkości otworu okna. Okna tarasowe przesuwne są idealne do dużej przestrzeni, ze względu na ich szeroki design, który zapewnia czysty, elegancki wygląd.

Czym tak właściwie są okna tarasowe przesuwane?

Okna przesuwne, określane również jako okno przesuwne, to okna ze skrzydłami przesuwanymi w obu kierunkach i podnoszonymi w celu łatwego czyszczenia. Winylowe okna przesuwne mają zazwyczaj czysty, elegancki wygląd i są dostępne w wersjach dwu, a nawet trzylitrowych. Tego rodzaju okna wyposażone są w podwójne mosiężne rolki i w pełni zintegrowane szyny podnoszące, które zapewniają płynną obsługę. Każde z przesuwanych okien posiada niskoprofilową podwójną blokadę, która zapewnia tobie i twojej rodzinie wyjątkowe bezpieczeństwo.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na okna tarasowe przesuwne?

Okna przesuwne są idealnym wyborem do otworów o szerokości większej niż ich wysokość. Szeroka konstrukcja okna przesuwnego zapewnia duży widok na zewnątrz. Im większe okno, tym więcej naturalnego światła, którym będziesz mógł cieszyć się w domu. Ze względu na swoją konstrukcję okno przesuwne nie ma skomplikowanych ruchomych części, które mają inne typy okien. Przesuwne okna oferują energooszczędne opcje szkła, które mogą utrzymać dom w stałej temperaturze przez cały rok, a nawet obniżyć rachunki za energię. Okna przesuwne są zbudowane tak, aby umożliwić jednoczesne otwarcie obu szyb, co zapewnia maksymalną wentylację.

Sprawdzą się w każdym domostwie.

Przesuwne okna znane są z łatwej w obsłudze konstrukcji, która pozwala na przesuwanie jednej strony okna, podczas gdy druga pozostaje nieruchoma. Tego rodzaju okna można łatwo otworzyć lub zamknąć jednym naciśnięciem palca, dzięki rolce, po której ślizga się skrzydło okna. Są fantastycznym wyborem dla osób w podeszłym wieku lub ludzi dotkniętych fizyczną niepełnosprawnością.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Internorm

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here