Coolsculpting – co to jest?

0
1849
Coolsculpting- co to jest

Marzysz o wyjątkowo jędrnym i szczupłym ciele? Od zawsze zmagasz się z uciążliwymi dodatkowymi kilogramami? Nie podobasz się sama sobie? W związku ze zbliżającymi się wakacjami chciałabyś pięknie prezentować się na plaży w nowymi bikini? Żadne sposoby nie pomogły Ci wymodelować i odchudzić swojej sylwetki? Szukasz sprawdzonego i praktycznego sposobu na pozbycie się nieestetycznej tkanki tłuszczowej? Nie chcesz podejmować się skomplikowanym i bardzo inwazyjnym zabiegom? Jeżeli tak, to doskonale trafiłaś- ten tekst powstał właśnie z myślą o osobach takich jak Ty. Serdecznie zapraszamy Cię do lektury właśnie tego tekstu!

Coolsculpting- zamrażanie tkanki tłuszczowej

Jednym z bez wątpienia najbardziej nowoczesnych zabiegów wyszczuplających ciało jest właśnie coolsculpting, czyli po prostu zamrażanie komórek tłuszczowych. Wykonuje się go za pomocą specjalnej aparatury, której sensor wytwarza bardzo niską temperaturę. Następnie takie urządzenie przykłada się do partii ciała, która jest najbardziej obłuszczona. Zasysa się on na tłuszczu na kilkadziesiąt minut, skutecznie go wymrażając. Co, bardzo istotne coolsculpting jest całkowicie bezinwazyjna metodą walki z nieestetycznym tłuszczem, Jest to, również zupełnie bezbolesna metoda. Po zakończonej sesji zamrażania tkanek tłuszczu, pacjent może powrócić natychmiast do normalnych codziennych aktywności. Nie jest wymaga żaden okres karencji na słońce. Efekty tej metody są widoczne gołym okiem po około 2 miesiącach od pierwszej sesji wymrażania tłuszczu. Żeby efekt był długotrwały należy prowadzić zdrowy i zbilansowany tryb i styl życia.

Zamrażanie komórek tłuszczowych- gdzie i za jaką cenę?

Zamrażanie tkanki tłuszczowej to bardzo nowatorska i nowoczesna technika walki z nadmiarem zbędnych kilogramów. Do Polski dotarła ona stosunkowo niedawno, w związku z czym jedynie niektóre klinik medycyny estetycznej w Polsce posiadają ją w swojej ofercie. Najlepszym sposobem na wyszukanie takiej oferty to oczywiście internet. Od razu możemy zapoznać z opiniami klientów na temat danego miejsca- dzięki czemu będziemy wiedzieć, czy na pewno chcemy się do niego udać. Jeżeli chodzi o cenę coolsculptingu to należy przyznać, że jest ona dosyć wysoka. Za jedną sesję takiego wymrażania tłuszczu należy zapłacić około 1500 złotych- cena jest uzależniona od tego, na jaką partię ciała chcemy działać.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here