Co trzeba wiedzieć o powiększeniu pośladków?

0
1802
Co trzeba wiedzieć o powiększeniu pośladków?

Wiele pań marzy o jędrnych i dużych pośladkach. Nie może zatem dziwić, że coraz większa liczba kobiet decyduje się na zabieg ich powiększenia. Czasem bowiem zwykłe ćwiczenia i dieta nie przynoszą oczekiwanych efektów. Pośladki powiększyć można stosując różne metody. Co zatem trzeba wiedzieć o możliwościach powiększenia pośladków?

Wykorzystanie własnego tłuszczu do powiększenia pośladków

Powiększenie pośladków jest możliwe przy wykorzystaniu własnego tłuszczu. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i co ważne, przynosi bardzo dobre i trwałe efekty. Metoda, o której tu mowa to lipofilling. Zabieg polega na przeszczepieniu tłuszczu z miejsca na ciele, w którym jest go nadmiar do pośladków. Oczywiście pobrany tłuszcz jest odpowiednio przygotowywany przed jego ponownym wstrzyknięciu. Zabieg nie niesie ze są skutków ubocznych. Popularność tej metody powiększenia pośladków wynika przede wszystkim z trwałych efektów.

Wszczepienie implantów

Bardzo często kobiety w celu powiększenia pośladków decydują się na wszczepienie implantów. Trzeba jednak pamiętać, że te sposób na powiększanie pośladków jest dość inwazyjny. Zabieg ten przynosi bardzo trwałe efekty. Dlatego wiele kobiet odpowiadając na pytanie jak powiększyć pupę myśli przede wszystkim o implantach. Jednak powiększenie pośladków za pomocą implantów nie jest możliwe w przypadku każdej kobiety. Wśród przeciwwskazań wymienić można m.in. cukrzycę. choroby tarczycy, nadciśnienie czy infekcję skóry. Dlatego zanim dojdzie do zabiegu lekarz zawsze przeprowadzi wywiad medyczny, który odpowie na pytanie czy dana pacjenta może być poddana temu zabiegowi.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy znany jest w medycynie estetyczniej od dawna. Stosowany jest przy wielu zabiegach, w tym w zabiegu powiększenia pośladków. Jest to zabieg nieinwazyjny, a zatem jest bezpieczny dla pacjentki. Efekty są bardzo estetyczne i trwałe. Oczywiście ich trwałość nie jest tak duża jak w przypadku implantów. W tym przypadku efekt utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy. Powiększanie pośladków za pomocą kwasu hialuronowego cieszy się dużą popularnością wśród pań.

Skutki operacji powiększenia pośladków

Wiedząc już jak powiększyć pupę, wiedzieć także trzeba jakie skutki może przynieść taki zabieg. Każda operacja wiąże się bowiem możliwością wystąpienia powikłań. Dlatego tak ważne jest, aby zawsze takie zabiegi przeprowadzać w doświadczonych i profesjonalnych gabinetach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here