Wszystko, co musisz wiedzieć o przedłużaniu rzęs – sprawdź, jakie są najpopularniejsze metody oraz gdzie wykonać zabieg!

0
1648
Wszystko, co musisz wiedzieć o przedłużaniu rzęs – sprawdź, jakie są najpopularniejsze metody oraz gdzie wykonać zabieg!

Stylizacja rzęs to jedna z metod wzbogacająca oprawę oka. Coraz więcej kobiet decyduje się na to rozwiązanie, ponieważ ułatwia ono późniejszą pielęgnację i nakładanie makijażu. Rzęsy przedłużone trwale pozwalają zapomnieć o stosowaniu tuszu czy kredek. Perfekcyjnie wydłużone, idealnie podkręcone, bez maskary i zalotki! Dzięki temu o każdej porze wyglądasz zjawiskowo! Co musisz wiedzieć o tym zabiegu i jakie są najpopularniejsze metody?

Wszystko o przedłużaniu rzęs!

Po pierwsze jest to zabieg, którego za żadne skarby nie wykonasz solo. Wymaga on odpowiedniej precyzji, doświadczenia i nie lada cierpliwości. Stylistka zależnie od metody dokleja po jednej, dwie lub więcej rzęs do każdej naturalnej. Nie dziwne więc, że główny zabieg przedłużania rzęs trwa nawet do 1,5 godziny! Ale spokojnie, Ty w tym czasie leżysz sobie wygodnie na łóżku kosmetycznym, z zamkniętymi oczami, a stylistka delikatnie, włosek po włosku dokleja sztuczne rzęsy.

Jak już wiesz, zabieg jest czasochłonny i wymaga nie lada precyzji. Dlatego też nie każdy może go wykonać. Niezbędne są miesiące szkoleń i praktyki, a następnie rzetelne podejście do zabiegu. Dlatego też wybór salony ma tutaj ogromne znaczenie. Choć zabieg jest bezpieczny, to jednak aby został poprawnie przeprowadzony, wymaga doświadczenia i profesjonalizmu. Dlatego też szukając stylistki, zwróć uwagę na te kwestie.

Najlepiej salonu poszukać na https://www.moment.pl/rzesy/lublin, gdyż to właśnie na tej stronie znajduje się największa ich lista. Co więcej, możesz sprawdzić opinie i komentarze wcześniejszych klientek, które będą wyznacznikiem głównym wyboru. Nie oszczędzaj na czasie, dokładnie prześledź opinie, zapoznaj się z doświadczeniem, sprawdź efekty pracy i dopiero po przeanalizowaniu „za” i „przeciw” podejmij decyzję.

Jakie są metody przedłużania rzęs?

Istnieje kilka metod, ale najpopularniejszą niewątpliwie jest metoda 1:1. Polega ona na doklejeniu po jednej sztucznej rzęsie do każdej naturalnej. W efekcie powstaje naturalne wydłużenie rzęs, co jest najbardziej pożądanym efektem zabiegu. Oczywiście metoda ta została rozbudowana i można uzyskać dodatkowo zagęszczenie rzęs. Więcej o metodach przedłużania dowiesz się z artykułu pt. „jakie są metody przedłużania rzęs”, do którego przeczytania zachęcam, jeśli interesuje Cię także zagęszczenie rzęs.

Pamiętaj, że zanim wybierzesz metodę, musisz udać się na konsultację. Stylistka sprawdzi stan zdrowia Twoich rzęs i dopiero na podstawie tych informacji, będziesz mogła wybrać metodę. Wbrew pozorom jest to bardzo ważne, by ocenić zdrowie rzęs, ponieważ zbyt słabe mogą nie wytrzymać obciążenia i w efekcie może dojść nawet do całkowitej utraty rzęs. Ale bez obaw! Profesjonalna stylistka wyjaśni wszelkie wątpliwości i doradzi najlepsze rozwiązanie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here