Trzy pomysły na wykorzystanie druku na materiałach

0
1861
Trzy pomysły na wykorzystanie druku na materiałach

Pierwotnie zakłady, zajmujące się wzbogacaniem faktury tkanin różnorodnymi wzorzystymi motywami, powstawały na terenach Łodzi oraz śląskich i pomorskich miast. W tamtym okresie działali również drukarze ludowi, przemieszczający się po wielu rejonach Polski. Ozdobne suknie odznaczały się na tle prostych tkanin, ale przede wszystkim ich funkcją było maskowanie brudu. Wraz z upływem czasu i rozwojem technologii druk na materiale zyskał nowe oblicze. Jego zastosowanie nadal jednak jest podobne.

Wnętrza

Technika druku umożliwia urozmaicenie wyglądu wielu tkanin, m.in. kretonu oraz satyny. Wystarczy wgrać ulubiony motyw, obrazek lub napis, korzystając z odnośnika na stronie internetowej ctnbee.com/pl/. W przypadku nowoczesnych wnętrz dobrze sprawdzą się proste, geometryczne wzory w kolorze kontrastującym z barwą ścian. Druk na materiałach to propozycja dla osób, które lubią eksperymentować i łączyć różnorodne style. Wielbiciele mody glamour powinni wykorzystać eleganckie tkaniny o nietypowej fakturze. Na ich tle doskonale będą wyglądać ozdobne napisy, jak i błyszczące grafiki.

Promocja

Druk na materiałach to również doskonała alternatywa wobec innych form promocji. Na koszulkach, bluzach, itd. można umieścić logo firmy, hasło reklamowe lub brand hero. Ubrania mogą być formą stroju służbowego, a w przypadku zakupów online warto dodawać je jako darmowy bonus. Takie gadżety to doskonały patent na pozyskanie wielu dodatkowych klientów. Warto wybrać oryginalną czcionkę napisu i  nietypowy materiał, by marka wyróżniała się spośród wielu innych brandów w danym sektorze rynkowym.

Pomysł na prezent

Koszulka z ulubionym zespołem lub logiem Twojego przyjaciela może być idealnym pomysłem na prezent. Pamiętaj jednak, by dobrać odpowiedni format i jakość grafiki.

Druk na materiałach zdobywa w Polsce coraz więcej fanów. Rynek firm, oferujących tego typu usługi nieustannie się poszerza. Technika ma bowiem wiele zalet i, choć jest niezwykle prosta, może odmienić oblicze niejednego domu i odświeżyć zawartość każdej garderoby.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here