Inspiracje: mieszkanie w stylu BOHO

mieszkanie BOHO, styl BOHOW ostatnim czasie przeglądam sporo zdjęć z wystrojami wnętrz. Choć remontu jeszcze nie mam w planach, to warto wiedzieć, co mi się właściwie podoba. Znalazłam kilka wspólnych elementów, a najczęstszym jest KOLOR. Tak, uwielbiam wszystko co kolorowe. (Czyżbym uwielbiała styl BOHO?)

Na razie moje mieszkanie stanowi tzw. open space, nie mam wydzielonych pokoi, ani kuchni, dlatego w jednym pomieszczeniu śpię, gotuję i pracuję. Nawet nie potrafię się zdecydować jak powinny przebiegać ścianki działowe, bo wizji mam kilka. Raz zwycięża pragmatyzm, innym razem ponosi mnie fantazja. Za to z określeniem tego, co mi się podoba, idzie mi zdecydowanie coraz lepiej.

Fotele

Fotele, zwłaszcza tak piękne i kolorowe, są nie tylko wygodne, ale będą też wspaniałą ozdobą. Niestety, ale ze względu na mały metraż mieszkania, nie mogę tutaj z nimi poszaleć. 

fotel, mieszkanie BOHO, styl BOHO

fotel, mieszkanie BOHO, styl BOHO

Kuchnia

kuchnia, mieszkanie BOHO, styl BOHO

Lustra

Jestem już właścicielką lustra w podobnym stylu, a jak wiadomo – w małym mieszkaniu luster nigdy dość! (:

lustro, mieszkanie BOHO, styl BOHO

Sypialnia


sypialnia, mieszkanie BOHO, styl BOHO sypialnia, mieszkanie BOHO, styl BOHO

Żyrandole

Piękny żyrandol to chyba jeden z najprostszych sposobów na dodanie pomieszczeniu charakteru. A wybór w sklepach jest ogromny.

mieszkanie BOHO, styl BOHO, żyrandol

A Wy jaki styl lubicie?

Photos: Etsy, Pinterest

Share Button
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • Joanna Rytter

  Ja bardzo lubię takie kolorowe dodatki. Jak kiedyś będę urządzać swoje własne mieszkanie/ dom to postawię na minimalistyczne meble i kilka wyrazistych dodatków 🙂

  • A ja uwielbiam jeszcze styl skandynawski. Chyba musiałabym mieć kilka mieszkań, żeby każde urządzić inaczej 😀

 • la silla

  trafiłam przypadkowo, ale widzę, że lubisz fotele dokładnie takie jakie my robimy 🙂

  https://www.facebook.com/lasilla.official

  Pozdrawiamy 🙂